Besuper Diaper Global Agent|Suport de màrqueting

Quan estigueu considerant convertir-vos en un agent global d'una marca de bolquers, potser voldreu quina mena de suport de màrqueting obtindreu de la marca.Com a agent de la marca de bolquers Besuper, oferim un suport de màrqueting útil al nostre agent com a continuació.

1. Garantia de qualitat estable.

La fàbrica de bolquers Besuper té un sistema de control de qualitat estricte: inspecció de matèries primeres, inspecció de producció, inspecció de productes acabats.A més d'aquests, fem tot el possible per obtenir tants certificats com sigui possible per garantir als nostres clients.

post-producció

2. Materials de promoció abundants.

Es proporcionaran imatges i vídeos bàsics dels productes, incloses imatges d'embalatge de bolquers, fotos de bolquers individuals, vídeos de prova de rendiment de bolquers, vídeos de visualització de bolquers, vídeos de producció de bolquers, etc.

besuper suport de màrqueting

3.Autorització de certificació de seguretat i informe de prova.

Cada any, renovarem les nostres certificacions: les certificacions CE, BRC, ISO 9001 demostren que la nostra empresa i fàbrica estan gestionades de forma segura i correcta;OEKO-TEX i FSC representen una alta seguretat i sostenibilitat dels materials;SGS i FDA asseguren que la prova de qualitat compleixi els estàndards internacionals.

 

4. Servei de lliurament més ràpid.

Baron ofereix un servei de lliurament ràpid de 7 a 10 dies, el que significa que els productes que ens compreu s'enviaran en un termini de 7 a 10 dies.

Més sobreServei logístic global de Baron.

 

5. Suport MOQ petit per iniciar el vostre negoci.

Només podeu començar el vostre negoci de distribució de bolquers o voleu començar amb una petita quantitat de comanda, Besuper serà la vostra millor opció!Sigueu el nostre agent de bolquers Besuper, us proporcionarem un MOQ petit que redueix molt el vostre risc.

 

6. Servei OEM i ODM de bolquers

Com a marca de bolquers amb una forta capacitat de fabricació, ajudem centenars de clients a produir la seva pròpia marca de bolquers.Sempre que ens proporcioneu els vostres requisits, el nostre equip d'R + D dissenyarà i produirà els bolquers i enviarà mostres per a la vostra inspecció.Si necessiteu un servei de marca privada, el nostre equip de disseny també estarà preparat per ajudar-vos en qualsevol moment.

Més sobreServei OEM i ODM de bolquers de Baron.

 

7. Suport a la promoció de les xarxes socials.

Besuper Diaper és actiu a les xarxes socials, que ajuden el nostre agent global a promocionar els productes amb més facilitat.

Bolquer BesuperFacebook

Bolquer BesuperInstagram

Bolquer BesuperYoutube